Викторія&Юрій

 Wedding story

Хочемо подякувати за вагомий внесок в найкраще свято нашої сім'ї. Фотографії- то завжди спогади, а професійні, якісті фото- то приємні спогади. Не менш важливим є фотограф та його вміння налагодити з клієнтами той зв'язок, який створить атмосферу і легкість під час фотосесії, так як ми не маємо жодної практики в позуванні, окрім селіі в інста😄, для нас то могла бути проблема, але ти змогла розкріпастити нас, розслабити, і забути про об'єктив, просто бути собою. І тільки завдяки тобі фото вийшли дуже щирі, живі і наповнені тою незабутньою атмосферою.
Ще я знаю ти любиш фото в деталях, бабуся моя каже:" нашо фоткати руки з букетом, якщо обличчя не видно"😄😄, але нам дуже сподобались подібні фото. Вони тепер прикрашають нашу квартиру, в якості картин, і тільки ми знаємо, що то ми, для решти, це просто гарна картина.
Окреме "дякую", за альбом, маленький, але він є, ми так і не зробили великий. 🙈

❤❤❤❤❤❤❤

Gustav&Irina 

    Love story

Просто нету слов? Ты мне подняла настроение на 1000% !!! Это была не только первая наша совместная фотосессия, но и моя лично. Честно говоря, думала, что я совсем не для фотографий, никогда не нравилось, как я выгляжу на фото? А здесь мир перевернулся с ног на голову. Теперь я понимаю важность фотосессий для каждой пары) Спасибо, что тебе удалось настолько хорошо поймать каждый момент.
 

Janna&Vitaliy

Family story

Спасибо  за наши чудесные фото, пересматриваем множество раз. Все очень довольны, с тобой приятно работать, ты большая умница. Я ни разу не пожалела, что выбрала именно тебя, для наших семейных фотосессий )) ты смогла передать самые трепетные моменты и  найти подход ко всем. Спасибо огромное!

Angelika

Photoset

Чудова робота професіонала своєї справи! Відразу зрозуміло, що фотограф живе нею і віддає їй всю себе. Фото зроблені швидко та якісно. Буду ще звертатися, тому що працювати разом було легко і продуктивно!

Anastasia

        Individual shooting

Аллочка, у меня наверное не отзыв, а письменное восхищение получится! ??

У нас уже была не одна съёмка и каждый раз это сплошная любовь, что в процессе, что с результатом!
С тобой неимоверно легко и удобно, нет неловких пауз и не понятных моментов, ты всегда подскажешь, как лучше и сфотографируешь так, что потом влюбиться в себя захочется! ??
Видно что ты кайфуешь от своей работы, и это самое главное, как мне кажется, ведь состояние любви к процессу ощущается и передаётся ?
Спасибо огромное за всю сделанную для меня красоту, и за все, что ещё нам предстоит ? ❤️??

Семья Максимчук

Family story

Найкращі рекомендації від мене щодо роботи Алли. Вміє знаходити спільну мову, чує клієнта, є етап підготовки до зйомки. Сама робота проходить легко та комфортно. Щиро вдячна за чудову зйомочку, ми маємо сімейний спогад, який завдяки Алі залишиться в нашому сімейному архіві. На черзі нові фотоплани з чудовим фотографом.

Александр&Ирина

Фотосессия Беременности

Аллочка, мне тебя послали свыше! Не могу поверить что пересматривая фотографии можно переживать эмоции вновь и вновь! Спасибо тебе за это! Ты невероятно легкий, добрый и приятный человек! От непринужденной и какой-то более домашней атмосферы на наших фотосессиях даже мой муж любит позировать!))) За таких талантливых фотографов надо устраивать дуэли! Ты невероятно талантлива! Никогда не устану тебя благодарить за все! ❤️

Алена&Алекс

Love story

Хочу поблагодарить Вас, Аллочка за замечательные фотографии, всегда просматриваю фото по несколько раз. Трудно было выбрать одно лучшее фото. Очень радует качество фото, быстрый срок выдачи их и конечно, ваша приятная компания. Верю в то, что у нас еще будет очень много фотосъемок, и Вы будете фиксировать в кадре каждый счастливый момент нашей жизни ❤️Вы профессионал своего дела! Искренне вам благодарны.
 

Семья Волошин

Семейная съемка

Ні разу не пошкодувала, коли вперше кілька років назад замовили в тебе подарункову фотосесію для наших друзів,  з того все й почалося... Наша родина і друзі взахваті від твоїх фото і від тебе ?  У твоєму розграші я виграла фотосесію,  чому була безмежно рада?  Дуже сподобалось, що ти врахувала всі мої побажання та ідеї. З двома дітками справитися не легко,  і думала що в нас і не буде красивих фото,  але ти здивувала мене, бо було багато прекрасних фото наших маленьких пустунів, з якими ти швидко знайшла спільну мову (а це не кожному вдається). 
З тобою дуже легко спілкуватися, ти буквально за декілька хвилин розмови стаєш подружкою з якою  можна говорити про все і не соромитися. А в результаті ще й отримуємо прекрасні натуральні фото. Дякую за твою працю і старання, я задоволена твоїми роботами на 1000%

Roma&Oksana

Wedding day

Алла, ти прекрасна людина і фотограф. Ми і на мить не пошкодували, що на весілля обрати саме тебе! Було дуже приємно і комфортно з тобою "працювати". Не одноразово ми відчували, що ти нам не просто фотограф, а як друг сім*ї)))хотілося поспілкуватися з тобою, що ми і робили не одноразово) на скільки ти добре виконувала свою роботу) не навязливо, ніяких лишніх рухів з твоєї сторони, а результат прекрасний!))) Дуже тобі вдячні!!)))

Dasha

Photoset

Виграла фотосесію і була вражена наскільки ви професійна, проста та творча людина! Зйомка пройшла дуже легко та комфортно, на одному диханні!
Великим плюсом було те,що ви допомагали з вибором стилю зйомки, з образами та ідеями позування .І в результаті я отримала просто шикааарні кадри!

Найкраща зйомка в моєму житті!!!

Евгений&Елена

Love story and Wedding

Аллочка, спасибо тебе огромное за то, что ты подарила нам свадебную сказку, а так же прекрасные фото с осенней Love story)) Фото получились очень крутые, они живые, эмоциональные, настоящие!))
Ты ловила такие крутые и неожиданные  моменты, ты прожила с нами нашу маленькую жизнь, спасибо тебе огромное, ты стала для нашей семьи не просто любимым семейным фотографом, но и другом по жизни???
Любим тебя♥️♥️♥️
Рады,что ты появилась в нашей жизни!